Udany występ ucznia klasy 4A na Regionalnym Turnieju Rugby w Bolesławcu

Warsztaty z Polską Akcją Humanitarną
19 października, 2018
Kolejny udany występ uczniów klasy 4A w Regionalnym Turnieju Dzieci i Młodzieży
29 października, 2018
Pokaż wszystko

Udany występ ucznia klasy 4A na Regionalnym Turnieju Rugby w Bolesławcu

bty

Dnia 14.10.2018 zawodnicy NHRK Kraków wystartowali w Regionalnym Turnieju Dzieci i Młodzieży oraz Półfinałowych Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików Rugby 7 w Bolesławcu. Na wyjazd w kategorii żaka został powołany uczeń klasy 4A Bartosz Jackiewicz. Drużyna żaka rozgrywała spotkania w systemie każdy z każdym. NHRK Kraków było najlepszą ekipą wygrywając pewnie wszystkie spotkania. Zawodnicy reprezentujący barwy klubu trenują pod okiem Pani Barbary Wikiery i trenera Wojciecha Urynowicza. Niestety kolejna drużyna naszego nauczyciela wychowania fizycznego – kategoria młodzik, nie miała za sobą tak udanego występu. Po porażkach w ciężkiej grupie na jaką trafili, udało im się zwyciężyć tylko jeden mecz 25:0. Mamy jednak nadzieję, że w przyszłości również młodzik trenera Wojciecha zdobędzie upragnione złoto. Ponad to trzymamy kciuki, żeby na kolejny RTDiM powołanie dostało jak najwięcej uczniów naszej klasy o profilu sportowym.