Kolejny udany występ uczniów klasy 4A w Regionalnym Turnieju Dzieci i Młodzieży

Udany występ ucznia klasy 4A na Regionalnym Turnieju Rugby w Bolesławcu
19 października, 2018
Jesienna Zabawa Integracyjna
31 października, 2018
Pokaż wszystko

Kolejny udany występ uczniów klasy 4A w Regionalnym Turnieju Dzieci i Młodzieży

Dnia 21.10.2018 na obiekcie sportowym NHRK Narodowe Centrum Rugby 7 przy ul. Darwina 49A w Krakowie został zorganizowany Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży w Rugby. Rywalizacja odbywała się w kategoriach: mikrus, mini żak, żak oraz młodzik.

Turniej w Nowej Hucie cieszył się sporym zainteresowaniem o czym może świadczyć wysoka frekwencja ponad 300 zawodników. W Turnieju wzięło udział aż 11 drużyn mini żaków, 4 drużyny mikrusów (gdzie każdy zespół był zwycięski), 6 drużyn żaków i 4 drużyny młodzików. Gospodarze NHRK Kraków zakończyli turniej zdobywając złoty medal w kategorii żaka, srebrny w kategorii mini żaka i brązowy w kategorii młodzika.

Ponad to w kategorii mini żaka zdobyliśmy również V i VI miejsce kolejnymi zgłoszonymi drużynami. Wśród zawodników reprezentujących barwy klubu w kategorii mini żaka nie zabrakło naszych uczniów klasy o profilu sportowym: Natalii, Juli, Emilki i Bartka. Gratulujemy uczniom, ale również trenerowi Wojciechowi Urynowiczowi udanych zawodów.

Życzymy powodzenia w kolejnych zmaganiach w sezonie.