Składanie, przyklejanie – czyli świąteczne przygotowania
18 grudnia, 2023
Wesołych Świąt
22 grudnia, 2023
Pokaż wszystko

Świąteczny czas w świetlicy…

Pani Klaudia i Pani Sylwia zorganizowały w świetlicy Turniej Dywanowy. Dzieci zmierzyły się w 2 grach – Memory (poziom łatwy) i Coś tu nie gra. Memory z czasem 38 sek wygrała Nikola Z. z kl.2a! Natomiast najwyższy wynik w Coś tu nie gra zdobyło 5 osób, które wzięły udział w dogrywce, żeby zwiększyć poziom trudności dzieci zagrały w Memory (poziom trudny). Z czasem 2 min 35 sek wygrała Veronika S. z kl.3b!
Gratulujemy wygranym! 💪

Mikołajki to świetny czas na zabawę z uczniami. Pani Klaudia i Pani Sylwia postanowiły zorganizować szukanie mikołajków po zakamarkach szkoły. Kiedy kl. 1c i 3a znalazła wszystkie elementy, zaprosiliśmy uczniów do wspólnego kolorowania oraz loterii mikołajkowej z nagrodami. Na koniec kl.1c wykonała piernikowe domki z klocków konstrukcyjnych🎅❄️

Kiermasz Świąteczny za 3…2…1…. Serdecznie zapraszamy!

Międzynarodowy Projekt Edukacyjny „Z kulturą mi do twarzy” 2023/2024 (edycja IV)
” Pejzaże Polski”
W ramach projektu Pani Klaudia zorganizowała konkurs plastyczny. Uczniowie mieli za zadanie wykonać Jesienny Pejzaż. Gratulujemy wygranym!
I miejsce – Oliwia L. kl.3a
II miejsce – Zuzanna T. kl.3a
III miejsce – Natalia M. kl.3b

Kl. 3b z panią Karoliną w śniegu ☃️🌨️

Kl.3b wraz z Panią Klaudią wykonała świąteczne obrazki z klocków LEGO. Ho, ho, ho wyszło pięknie! ☃️

Pod czujnym okiem pani Magdaleny Nizińskiej kl.2a wykonała piękne zimowe bałwanki ⛄️☃️⛄️

Za nami kolejne warsztaty w ramach Laboratorium Przyszłości przeprowadzone przez panią Klaudię Gil i Sylwię Hamera. Tematem przewodnim warsztatów były zbliżające się święta. Po 1,5h drukowania otrzymaliśmy ozdobę na choinkę, a uczniowie kl.1a i kl.2b w oczekiwaniu na efekty wykonali z klocków konstrukcyjnych św. Mikołaja. Na koniec dzieci pięknie ozdobiły świąteczne skarpety. 🎅