2023/2024
12 września, 2023
Światowy Dzień Świadomości o Dystrofii Mięśniowej Duchenne’a
12 września, 2023
Pokaż wszystko

Zaczynamy na sportowo

W dniach 29.07 do 06.08, aż 20 uczniów kl. 3-6 brała udział w Obozie Sportowym zorganizowanym przez Pana Wojciecha Urynowicza. Uczniowie w Mszanie przygotowywali się do nowego sezonu sportowego w nowo założonym klubie sportowym Krakodyle Kraków, a także do rywalizacji w Międzyszkolnych Rozgrywkach. Dziękujemy raz jeszcze Pani Marii Łabaj @Pod Arkadami, Mszana Dolna za zakwaterowanie. Pani kierownik Karinie Latosik oraz kadrze trenerskiej: Tomasz Frań i Wojciech Urynowicz.
Dziękujemy za możliwość odbycia jednostek treningowych w Szkole Podstawowej Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Mszanie Dolnej i boisku LKS Witów Mszana Górna. Obóz przepracowany bardzo dobrze zarówno piłkarsko ⚽️, rugbowo 🏉, ale motorycznie 🏐⛰️🏊‍♂️🏊‍♀️. Oczywiście nie zapomniano o budowaniu ducha drużyny śpiewy 🎤🎶, tańce 💃🕺, zabawy integracyjne, ognisko 🔥. Mamy nadzieję, że od września widzimy się z wszystkimi na treningach!

Dnia 02.09 na Słowacji uczniowie Naszej Szkoły w barwach klubu sportowego Krakodyle Kraków rywalizowali w Międzynarodowym Turnieju Rugby 🇸🇰🇵🇱🇨🇿 organizowanym przez ŽILINA BEARS Rugby Club. Podopieczni trenera Wojciecha Urynowicza zdobyli 🥉🏆 miejsce w U10 i VI miejsce w U12. Rywalizowali z drużynami ze Słowacji, a także z Czech, będąc jedyną drużyną z Polski 🇵🇱. Tym bardziej się cieszymy, że oprócz doświadczenia przywozimy medalowe miejsce do Kraju.