Co w świetlicy piszczy?…
27 marca, 2022
Rekrutacja do klas 1 – ostatni „gwizdek”
30 marca, 2022

Wycieczkowy tydzień.

Wraz z nadejściem wiosny, słońca i wyższych temperatur uczniowie z naszej z szkoły wyruszyli na wycieczki. I tak wycieczkowy maraton rozpoczęła klasa 6a wybrając się do GoJump’u. W ślad za nią poszli uczniowie z klas 3a i 3b, świętując nadejście wiosny w pobliskiej pizzeri. Cóż to była za uczta!

Klasa 4b poszła, a właściwie pojechała do do kina Pod Baranami na film pt. „Sekret Mikołajka”. Wizytę w kinie zakończyli spacerem po Rynku Głównym.

Klasy drugie i trzecie skorzystały z zaproszenia Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Mieczysława Karłowicza i wybrały się na koncert muzyki poważnej pt. „Dzieci dzieciom”. Po koncercie mieli okazję zobaczyć jak wygląda szkoła muzyczna, a także wziąć udział w krótkich zajęciach muzyczno- tanecznych.

Wycieczkowy tydzień zakończony został zajęciami przygotowującymi do egzaminu na kartę rowerową oraz rozdaniem nagród dla uczestników konkursów plastycznych związanych z projektem STARS.