Szkolne Gry terenowe
7 czerwca, 2022
Ostatni dzwonek…
24 czerwca, 2022
Pokaż wszystko

Wakacje tuż, tuż…

W oczekiwaniu na upragnione wakacje nasi uczniowie podczas pobytu w świetlicy szkolnej wykazali się kreatywnością. Stworzyli dziwne, kolorowe stworki. Pojawił się wąż, ślimak, ptak, kot i nietoperz.

Czy wiecie, że motyle czują smak stopami? Tych i wielu, innych ciekawych informacji dowiedzieli się uczniowie z kl. 3a i 3b podczas pokazu motyli dziennych i nocnych.

Zajęcia edukacyjne z robotyki organizowane przez Planetę Robotów uświadomiły kl.1a, że nauka i zabawa to idealne połączenie! Uczniowie wspólnie przemierzyli powierzchnię Marsa, prowadzili badania, czy na Marsie mogą zamieszkać ludzie. Zabawy konstrukcyjne, „Misja na Marsie”, były bardzo ciekawe i dzięki nim uczniowie ćwiczyli zmysł równowagi i dotyku, usprawniali koordynację ruchową.

Ciekawe co czeka nas w ostatnim tygodniu roku szkolnego?
Do zobaczenia w poniedziałek!