III miejsce na Małopolskim Turnieju półfinałowym SLRT
Dzień dziecka w Jednostce Wojskowej
3 czerwca, 2019

Spotkanie samorządów

We wtorek dn. 28 maja Samorząd Szkolny SP103 zorganizował spotkanie z innymi samorządami szkolnymi. Do udziału w przedsięwzięciu zostali zaproszenie działacze SU z Gimnazjum nr 45 oraz Szkół Podstawowych nr 80 i 37.

Podczas spotkania przedstawiciele naszego SU przybliżyli samorządowcom z zaprzyjaźnionych szkół swoje tegoroczne działania. Była to świetna okazja do wtajemniczenia innych samorządów w zasady funkcjonowania Samorządowej Ligi Mistrzów, która jest naszym zdaniem świetną okazją do oddziaływania na całe społeczności szkolne. Wydarzenie było również sposobnością do nawiązania nowych znajomości. Większość naszego SU po tym roku opuści mury naszej szkoły, kto wie – być może dzięki temu spotkaniu w ich nowych szkołach utworzą się co najmniej równie aktywne struktury samorządowe?

Współpraca została nawiązana w ramach udziału naszej szkoły w Samorządowej Lidze Mistrzów.