Niezwykła sztuka origami!
21 października, 2022
Magia Uliczek
4 listopada, 2022
Pokaż wszystko

Sporo się u nas dzieje…

W piątek 21.10.2022r. kl.2b udała się w „Zaczarowane Wzgórze”, które jest naprawdę zaczarowanym miejscem. Wszystko się udało – pogoda, humory, smaczne jedzenie i super zabawa. I teraz już wiemy, że jak zabraknie prądu to tysiąc ziemniaków może wytworzyć prąd, żeby można było uruchomić komputer. Wcale nie chcieliśmy wracać!

Ostatnio kl.1a spędzała czas bardzo kreatywnie bawiąc się i rysując. Znalazł się również czas na wykonanie smacznej i zdrowej sałatki owocowej.

W naszej szkole odbył się BAL JESIENNY, w którym wzięły udział klasy piąte. Dobra zabawa, moc atrakcji
i konkursy z nagrodami wypełniły całe późne popołudnie i wieczór.

Kl. 2a i kl.2b jest bardzo ciekawa świata, dlatego też odwiedzili nas rodzice jednych z naszych uczniów.
W oczekiwaniu na zaćmienie słońca p. Alicja poprowadziła zabawy w kole. Dzięki uprzejmości rodziców, poznaliśmy budowę teleskopu i mogliśmy poobserwować co dzieje się na niebie. Chociaż pogoda nam nie dopisała, przez chwilę mogliśmy zaobserwować wspomniane wyżej zaćmienie słońca.

W świetlicy szkolnej nasi uczniowie dzielnie walczyli w Turnieju Gry Wirus. Jednak zwycięzca był tylko jeden. Filip W. (kl.3b) gratulujemy wygranej!

Pani Sylwia przeprowadziła warsztaty z terapii śmiechem wśród uczniów klas pierwszych. Terapia śmiechem polega na tym, że spontaniczny śmiech łagodzi stres, nerwy. Ma wiele innych plusów tj. wyzwalanie endorfin, sprzyja aktywności fizycznej, wpływa pozytywnie na układ nerwowy. Klasy w grupach przygotowywały zabawne memy, a potem turlaliśmy również zabawne zdania. Przy okazji uczyliśmy się ładnie wymawiać literkę „sz”. Śmiechom nie było końca.

Kolejny ciekawy i kreatywny tydzień za nami!