4a na Zamku Lubomirskich
11 października, 2019
Kino za baterie
4 listopada, 2019
Pokaż wszystko

Ślubowanie klas pierwszych i klasy czwartej

Pierwszoklasiści i czwartoklasiści już po ślubowaniu. Wzorem lat ubiegłych odbyło się ono 14 października- w Dniu Edukacji Narodowej. Uczniowie pod czujnym okiem wychowawców przygotowali ciekawy program artystyczny. Wśród zaproszonych gości byli:  ks. dr Czesław Sandecki, p. Stanisław Moryc- przewodniczący zarządu Rady Dzielnicy XVIII, p. Józef Szuba v-ce przewodniczący Rady Dzielnicy XVIII, p. Marta Bielecka- Woźniak- członek zarządu Rady Dzielnicy XVIII , p. Bogumiła Drabik- członek Rady Dzielnicy XVIII, p. Rafał Brzeziński -członek Rady Dzielnicy XVIII, p. Barbara Pawlińska- dyrektor Przedszkola Nr 110, p. Ewa Gorczyca- v-ce dyrektor Przedszkola Nr 110, druhna komendantka Szczepu Kolorowych- p. Anna Leks, przewodniczący Rady Rodziców- p. Jacek Szeląg i p. Katarzyna Pikulik- v-ce przewodnicząca Rady Rodziców. Cieszymy się, że kolejne roczniki uczniów przybywają do SP 103. Wszystkim uczniom: tym „starym” i świeżo upieczonym życzymy samych sukcesów w nauce!