Remont klas na parterze
17 lipca, 2018
Szkoła Ćwiczeń Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie
11 września, 2018
Pokaż wszystko

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019

W poniedziałek 3 września o godz. 9:00 miało miejsce uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019 w Naszej szkole.

Z wielką radością powitaliśmy nowych Uczniów i ich Rodziców. Uroczystość prowadził Pan Dyrektor Jacek Sendra, który w swoim przemówieniu nawiązał do obchodów 100 lecia odzyskania niepodległości oraz rocznicy wybuchu II Wojny Światowej.

Uśmiech dzieci klas pierwszych (1a i 1b) i klasy czwartej (4a) rozpromienił korytarze po wakacyjnej przerwie. Jesteśmy przekonani, że Rodzice, Dzieci oraz Grono Pedagogiczne w tak radosny sposób będą wzajemnie współpracować cały rok szkolny.

Witamy wszystkich i życzymy samych sukcesów i spełnienia marzeń tych edukacyjnych i osobistych 🙂