Jesteśmy z wami!
4 marca, 2022
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet!
8 marca, 2022

Podsumowanie tygodnia.

Miniony tydzień rozpoczęliśmy i zakończyli warsztatowo. W poniedziałek klasa 1b zorganizowała w swojej sali sklep. Był sprzedawca i byli kupujący. Zabawa pomogła nam w poznaniu wartości pieniądza, uczniowie musieli przeliczyć wartość zakupów i sprawdzić czy sprzedający dobrze wydał resztę. W piątek uczniowie z 2b własnoręcznie przyrządzali sałatki. Pyszne, zdrowe, owocowe! Uczniowie 3a zrobili imponujące makiety osady w Biskupinie. Poszło im świetnie! W czasie spędzonym w świetlicy uczniowie młodszych klas rozwijali swoją kreatywność na zajęciach z twórczego myślenia, tworząc historyjki do wylosowanych obrazków.

Cała szkolna społeczność z Dyrekcją na czele, wraz ze wszystkimi pracownikami, nauczycielami i wychowawcami wspiera naszych wschodnich sąsiadów. Na terenie szkoły zorganizowana została zbiórka najpotrzebniejszych rzeczy, a uczniowie słowa swojego wsparcia przelali na papier.