EDWARD 2018
Pierwsze zawody Rugby TAG zakończone III miejscem
24 września, 2018

Nadchodzą wybory…

Hand drawing illustration of election concept

I tura wyborów samorządów już za miesiąc. Nim jednak do urn wyborczych ruszą dorośli, pierwsi krzyżyki na kartach głosowania postawią uczniowie naszej szkoły. Wszystko w związku z wyborami do Zarządu Samorządu Uczniowskiego, które odbędą się 4 października w czasie godzin lekcyjnych. Data wyborów do samorządu została ustalona na pierwszym spotkaniu SU zwołanym przez nowego Opiekuna Samorządu – mgra Kamila Gołdowskiego, który z racji braku przewodniczącego poprowadził zebranie, na którym stawiły się zarówno osoby działające już w szkolnym SU, jak i te dopiero zainteresowane włączeniem się w jego działalność. Spotkanie było również okazją do przypomnienia obowiązujących zasad Ordynacji Wyborczej oraz wyłonienia grona Uczniowskiej Komisji Wyborczej.

Zgłoszeni kandydaci na przewodniczącego:

• Borowiec Dominik (sztab: K. Paluchowski, T. Pasierbek, O. Kędroń)

• Gościej Adrian (sztab. A. Bebak, J. Przeniosło, D. Nieroda)

• Woźniczka Weronika (sztab: M. Pawłowska, M. Khoma)

Zgłoszeni kandydaci na wiceprzewodniczącego z klas młodszych:

• Kras Eryk (sztab: M. Ziemnicki, J. Idziak , B. Jackiewicz, K. Andruszczyszyn)

• Jamrozik Wiktoria (sztab: D. Mencfaldowska, J. Kryza)

Grafika z Rawpixel.com