Dobble XXL
11 maja, 2023
Egzamin Ósmoklasisty
12 maja, 2023
Pokaż wszystko

Maki, malowanie i zwiedzanie…

Nasza łąka pełna maków – kl.1a

Międzynarodowy Projekt Edukacyjny „Z kulturą mi do twarzy” 2022/2023 (edycja III) zaprasza do wyjścia i namalowania najbliższej okolicy farbami. Pod czujnym okiem p.Magdy kl. 3a wybrała odnowiony ogródek szkolny w piękny słoneczny dzień.

Przed naszymi młodymi rugbistami ostatnie Turnieje. Więc przygotowania nabierają rozpędu.

Kl.3a poznała nową bohaterkę w świecie książek – Kasię z lektury pt.”Oto jest Kasia”. Podczas ożywionej pracy w grupie omawiali zachowanie dziewczynki w stosunku do rodziny oraz klasowych kolegów i koleżanek.

Warsztaty edukacyjne pt. „W dawnej szkole” w Muzeum Etnograficznym kl.3b uważa za udane i bardzo wartościowe. Doceniamy to co mamy współcześnie.