GÓRA GROSZA
12 listopada, 2019
Obchody 101. Rocznicy Odzyskania Niepodległości
12 listopada, 2019
Pokaż wszystko

Konkurs plastyczny „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym”

 Wręczenie nagród za konkurs plastyczny pod tytułem „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym” odbyło się 12 listopada.  Konkurs miał za zadanie promować bezpieczeństwo na drogach w ramach akcji „Odblaskowa Szkoła”.  Sześć pierwszych miejsc zajęli Sławomir Luciak (kl.2a), Maja Latacz (kl. 2a), Emilia Siwek (kl. 4a), Jakub Drozd (kl.2b), Patryk Kołodziej (kl. 2b), Ewa Fang (kl. 2b). Wyróżnienia dostali: Wiktoria Szeląg (kl. 2b), Karolina Sarzyńska (kl. 4a), Amelia Kryza (kl. 4a), Bartosz Niziołek (kl. 2a), Filip Nowicki (kl. 2a), Tymoteusz Marzec (kl. 2a), Filip Jan Nowicki (kl. 2a), Katarzyna Kozioł (kl. 2b), Emilia Kryza (kl. 4a), Natasza Orczykowska (kl. 4a). Nagrodzonym gratulujemy!