Ogólnopolski Projekt Edukacyjno – Społeczny ” Każdy inny – wszyscy równi ” – „Z niepełnosprawnym na co dzień – jak pomóc, a nie zaszkodzić.”
6 października, 2023
Dzień Chłopaka
6 października, 2023
Pokaż wszystko

Kolejny tydzień nauki za nami !

W środowy poranek kl. 8a pod opieka Pani Anity Marzec-Gradzik i Kingi Zielińskiej udały się do Multikina na ,,Lekcje multimedialną”. W pierwszej części uczniowie mogli dowiedzieć się i przypomnieć sobie różne gatunki filmowe. W drugiej części oglądali poruszający film ,,Biegnij Amelio”, w którym ukazana była dziewczynka walczącą z astma. Mimo swoich przeciwwskazań zdrowotnych pokonała lęk, chorobę i wyszła na sam szczyt góry. Po seansie filmowych uczniowie udali się do McDonalda.

W piątek (22.09) kl. 4a wraz z panią wychowawczynią Angeliką oraz panią Karoliną wybrała się na wycieczkę nad zalew Nowohucki i plac zabaw. Spędziliśmy miło czas pośród natury oraz odwiedziliśmy Dworek, w którym mieszkał niegdyś Jan Matejko. Wyjście zwieńczyła pyszna pizza w pobliskiej restauracji.

W piątek (22.09) Pan mgr Wojciech Urynowicz jako szkolny opiekun projektu STARS Rowerem do Szkoły brał udział w XI edycji konferencji oraz warsztatach w Urzędzie Miasta Krakowa. Z rąk Pana prezydenta Andrzeja Kuliga otrzymał srebrną gwiazdkę za działania Szkoły w Roku 2022/23, a także pomyślnie zaliczoną w czerwcu akredytację. Gratulujemy i zachęcamy wszystkich do angażowania się w działania rowerowe w Naszej Szkole.

Wyjęcie do Kina Kijów 🍿 „Piękna i bestia” w wykonaniu Teatru Muzycznego Syrenka 📽️Było pięknie❕