Skok przez linę
Kampus Uniwersytetu Jagiellońskiego
20 czerwca, 2023

Kl.7b i kl.8a w Zawoi

Od dnia 29.05 kl.7b i 8a wraz z wychowawcami przebywała na czterodniowej wycieczce w Zawoi. W poniedziałek po zakwaterowaniu i obiedzie zajęcia rozpoczęliśmy na Hali Sportowej szlifując formę siatkarską. Wieczorem Noc filmowa. We wtorek (30.05) spacer ok 6.6 km na wieżę widokową w Beskidzkim Raju i Mini Zoo, następnie powrót. Kilka godzin odpoczynku i o 18 mecz piłki siatkowej z rówieśniczkami z drużyny siatkarskiej w Zawoi. Na zakończenie drugiego dnia ognisko i śpiew.

Dzień 31.05 był również niezwykle aktywny dla uczniów kl. 7b i 8a przebywających w Zawoi. Rano trening na siłowni i gry na sali fitness. Natomiast po obiedzie zajęcia survivalu, a po nich zajęcia z Zumby. Był to dzień pełen wrażeń, a piękna pogoda sprzyjała nam w ich realizacji.

Ostatni dzień (01.06) wycieczki kl.7b i 8a to przede wszystkim wyjście nad Wodospad nad Mosornym Potokiem. Piękne i niesamowite widoki. Następnie część chętnych uczniów wraz z Panem Wojciechem Urynowiczem udała się na basen w Hotelu Jawor. Oczywiście nie zabrakło również lodów z okazji Dnia Dziecka! Przy tej ilości atrakcji te 4 dni w Zawoi bardzo szybko zleciało i mamy nadzieję, że każdy będzie miło wspominał wspólną przygodę.