II miejsce naszego nauczyciela w Plebiscycie Gazety Krakowskiej – na trenera dekady miasta Kraków

Najlepsi na Turnieju Mikołajkowym Rugby TAG
16 stycznia, 2021
Słodkie upominki
20 stycznia, 2021
Pokaż wszystko

II miejsce naszego nauczyciela w Plebiscycie Gazety Krakowskiej – na trenera dekady miasta Kraków

Od poniedziałku 14 grudnia do czwartku 7 stycznia 2021, do godz. 21:30 miało miejsce głosowanie na trenera dekady w Plebiscycie Gazety Krakowskiej. Plebiscyt Sportowy „Gazety Krakowskiej” i „Dziennika Polskiego” to najbardziej prestiżowy ranking sportowy w naszym regionie. Od kilku lat plebiscyt jest prowadzony w szerokiej formule, w której głosami Czytelników nagradzani są nie tylko zawodnicy, lecz także trenerzy, drużyny i ludzie sportu wszystkich dyscyplin i wszystkich szczebli. W tegorocznej nietypowej edycji za całokształt pracy trenerskiej został również nominowany nasz nauczyciel – trener Wojciech Urynowicz. Dzięki głosom zawodników, sympatyków rugby, ale również uczniów rodziców i sympatyków Naszej szkoły trener zajął II miejsce w pierwszym etapie – miasta Kraków. Zdobyta ilość głosów była również drugą w Województwie Małopolskim.