„Kapelusz Pani Jesieni”
Święto Niepodległości na znaczkach pocztowych
11 listopada, 2020

I Niepodległościowy Turniej Rugby

Dnia 07.11 uczniowie Szkolnego Klubu Sportowego kl. 1-3 wzięli udział w I Niepodległościowym Turnieju Rugby zorganizowanym przez NHRK Kraków. Ze względu na sytuację epidemiczną covid-19, przeciwników zabrakło i wygraliśmy walkowerem. Dla Naszych dzielnych sportowców jednak liczyła się zabawa poprzez rywalizację sportową. Na początek odśpiewali wspólnie Hymn Polski.

Później podzieleni na trzy drużyny rozegrali rozgrywki w systemie każdy z każdym po 3 rundy.

Na zakończenie rywalizacji zostały ogłoszone wyniki i wręczone pamiątkowe złote medale.

Następnie najmłodsi oglądali rywalizację zawodników młodzieżowych, których również trenuje Nasz trener i nauczyciel Pan Wojciech Urynowicz.

Liczymy, że aktywnie spędzony poranek będzie miłym wspomnieniem i mobilizacją do jeszcze cięższej pracy na zajęciach sks’u.