Dzień Ziemi, wycieczka po Krakowie i zwiedzanie Muzeum Nowej Huty. Czekamy na kolejny tydzień przygód!

Potwierdzenie woli przyjęcia
4 maja, 2023
II NOWOHUCKI ROWEROWY PRZEJAZD Z JAJEM
8 maja, 2023
Pokaż wszystko

Dzień Ziemi, wycieczka po Krakowie i zwiedzanie Muzeum Nowej Huty. Czekamy na kolejny tydzień przygód!

Dnia 17.04 odbyły się warsztaty z mnemotechnik, które przeprowadziła p. Weronika Jedynak z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej nr 3. Uczestniczyli w niej uczniowie kl.5. Mamy nadzieję, że nabyte techniki przydadzą się podczas nauki.

Puzzelkowe wyzwanie w kl.1a 🧩

20 kwietnia przypada Dzień Języka Chińskiego, który obchodziliśmy w kl.1b. Pani Sylwia postarała się o to, by każdy z uczniów spróbował swoich sił w pisaniu chińskich znaków. Obejrzeliśmy również o tym kraju, a podczas akompaniamentu chińskich melodii, poznaliśmy i układaliśmy tangramy. Zabawy nie było końca 🏮

Z okazji Dnia Ziemi odwiedziny dzieci z Przedszkola nr 113 🙂 Wymiana ekologicznych pocztówek oraz pomysłów jak dbać o nasza planetę Ziemię 🌎

Serdecznie dziękujemy rodzicom Igora za świetną wycieczkę meleksami po krakowskim Kazimierzu. Wrażenia z przejażdżki i zdobytych informacji, na długo pozostaną w naszej pamięci. Zdjęcie ze smokiem, obowiązkowe ❕📸

Przedstawiamy Wam zwyciężczynię zawodów Memory Master, organizowanych przez panią Klaudię Gil i Sylwię Hamera. Wygrywa Zuzanna z kl. 2a. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Wczoraj kl.1a wybrała się do Muzeum Nowej Huty na wystawę pt. „Trzepak, Reksio i Antari”.🖼️

Sztolnia Królowa Luiza w Zabrzu to miejsce gdzie kl.7a mogła uczestniczyć w zwiedzaniu Podziemnego Królestwa Maszyn oraz Podwodnym Spływie. Podczas wycieczki można było zobaczyć dotąd nieznane nam urządzenia niezbędne do pracy w górnictwie oraz spróbować swoich sił przy wydobyciu węgla. Potem wszyscy wybraliśmy się na spływ, który trwał aż 2,5h.