Dzień Kubusia Puchatka, Dzień Popcornu i Dzień Lego w świetlicy!

Rozgrzewająca herbata, quiz wiedzy i weneckie maski…
31 stycznia, 2024
100 trójka!
4 marca, 2024
Pokaż wszystko

Dzień Kubusia Puchatka, Dzień Popcornu i Dzień Lego w świetlicy!

Przed świętami Pani Magdalena Nizińska i Pani Dorota Stefańska wyłoniły zwycięzców konkursu na najładniejszą świąteczną torebkę. Wybór był niezwykle trudny! Nasze gratulacje!

Piękne i oryginalne choinki 3D własnoręcznie wykonane przez kl.1c podczas zajęć w świetlicy 🎄🎄🎄

Kl. 3b kocha śnieg i pani Karolina nie da rady nic z tym zrobić.☃️🌨️😊

Podczas zajęć w świetlicy kl. 2a ulepiła piękne pingwinki z plasteliny. Zajęcia prowadziła p.Dorota Stefańska 🐧

Serdeczne gratulacje dla Amelki L z kl.3b., która zwyciężyła w konkursie na Miodowy Deser zorganizowanym przez panią Sylwię i panią Klaudię w ramach Dnia Kubusia Puchatka. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w tym słodkim wyzwaniu! 🎂❤️

Pani Sylwia i Pani Klaudia organizowały w świetlicy niezwykły Dzień Popcornu, który obchodzimy właśnie dzisiaj 19 stycznia, podczas którego wszyscy entuzjastycznie zajadali się tym przysmakiem, delektując się jednocześnie oglądając ulubiony film. Atmosfera była pełna radości i wspólnego relaksu, tworząc niezapomniany czas spędzony razem. 🍿

Prace uczniów kl. 1-2 „Pejzaż zimowy” 🌲🌲🌲 Zajęcia prowadzę przez p. Magdalenę Nizińską.

W kl.1a nawet w świetlicy pilnie uczymy się literek. Pani Sylwia zorganizowała przygody z literkami na podstawie materiałów canca Czyli alfabetu którego litery można zobrazować zdjęciami.

W dzisiejszym dniu p. Sylwia wraz z młodszymi uczniami, chciała zwrócić uwagę na rzadką chorobę Mobiusa, która dotyka mięśnie twarzy i nerwy. Ta rzadka jednostka chorobowa wpływa na zdolność osoby do wyrażania emocji oraz mimiki. Razem możemy zwiększyć świadomość na temat chorób rzadkich i wspierać tych, którzy z nimi walczą. Dzieci porozdawały broszurki innym uczniom, za co serdecznie dziękujemy ❤️#ChorobaMobiusa#RzadkieChoroby

Podczas zajęć teatralnych prowadzonych na świetlicy pod kierunkiem p.Doroty Stefańskiej kl. 1c inscenizowała ruchem baśń pt. „Królowa Śniegu”. Uczniowie bardzo chętnie brali udział w muzycznej inscenizacji, która odbyła się do muzyki z utworu „Cztery pory roku” Antonio Vivaldiego.

Konkurs na świąteczną przestrzenną ozdobę rozstrzygnięty !
1 miejsce zajął Ignacy M. z klasy 1C,
2 miejsce zajela Wiktoria S. z klasy 3a,
3 miejsce zajęła Kornelia J. z klasy 1a
Wyróżnienie dla Nikoli Z. z klasy 2a oraz Kaliberda M. z klasy 1 c.
Serdecznie gratulujemy !
P. D. Stefańska i P. M. Nizińska

Wczoraj w świetlicy obchodziliśmy Dzień Lego. Pani Klaudia i Pani Sylwia rozdały przykłady do odwzorowania z klocków, ale potem ich wyobraźnia wzięła górę, i każde dziecko zaczęło budować coś zupełnie unikalnego. To był kreatywny i pełen radości dzień!

Konkurs fotograficzny „Sztuka na talerzu” dobiegł końca. Serdecznie dziękujemy uczestnikom. Gratulujemy wygranej Zuzannie T. kl.3a, która wykonała na talerzu obraz Vincenta van Gogha „Słoneczniki”, pragniemy również wyróżnić Yevheniie B. z kl.1c! 🌻