ZAPRASZAMY DO PODJĘCIA NAUKI W NASZEJ SZKOLE 2020/21
6 marca, 2020
Światowy Dzień Liczby „Pi”
14 marca, 2020
Pokaż wszystko

Dni otwarte

Marzec to miesiąc w którym szczególnie zachęcamy wszystkich do odwiedzenia naszej szkoły.  W tym roku ze względu na specyficzną sytuację odbyły się spotkania 3 i 9 marca. Niestety, planowany na 13 marca „Dzień liczby π” się nie odbył, choć przygotowaliśmy dużo atrakcji.  Podczas lekcji otwartych zatytułowanych „Kocia opowieść” odwiedzające nas przedszkolaki miały okazję za pomocą prezentacji multimedialnej  poznać te tajemnicze zwierzęta, poćwiczyć angielskie słowa- te znane i nieznane oraz poznać tajniki znaczków pocztowych. Odbył się również interesujący trening z naszym nauczycielem wychowania fizycznego. Liczymy na to, że pomimo trudności wkrótce się spotkamy!