Tangramy
14 września, 2023
Magiczne drzewo
25 września, 2023
Pokaż wszystko

Deszczowo i sportowo

W niedzielę 17.09 przed Muzeum Krakowa oddział Nowa Huta został rozegrany VI Międzyszkolny Turniej Rugby Tag – Zajrzyj do Huty. Organizatorem był Klub Sportowy Krakodyle Kraków. Nasza Szkoła wystawiła, aż 3 składy w kategorii klas młodszych 2-4 i jeden skład w kategorii klas starszych 5-8. Młodszy zespół nr 2 wywalczył 🏆🥇, natomiast starsi uplasowali się na 🥈 pozycji. Brawo dla zawodników i trenera Urynowicza. Dziękujemy wszystkim kibicom za głośny doping i wspaniałe zdjęcia.

Adekwatnie do pogody za oknem kl.3b wraz z panią Karoliną stworzyła deszczową pracę plastyczną. Czarne i nudne parasolki zamieniamy na te kolorowe, które ożywią ten szary dzień.

19 września klasy szóste wzięły udział w XVI edycji projektu realizowanego przez Centrum Edukacji Filmowej: „Na jaki film do kina czyli o gatunkach filmowych”. „Lekcja w kinie” składała się z dwóch części. Pierwsza to multimedialny pokaz na żywo, prowadzony przez aktorkę. Druga to pokaz pełnometrażowego filmu. Pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych wszyscy byli w doskonałych nastrojach i bezpośrednio po projekcji udali się na małą przekąskę🍏🍇🥕😉

Słoik naszych małych sukcesów❕ Uczniowie kl. 2a ozdobili dziś swoje słoiki 🫙 do których wrzucają karki z małymi, wielkimi sukcesami bo każdy dzień to nowe ciekawe wyzwanie. 🎉 Ciekawe ile drobnych sukcesów znajdzie się tam za jakiś czas❔Małe jest wielkie 😊

Sport Klub w Naszej Szkole działa niezwykle prężnie. Od początku września uczniowie trenują rugby i piłkę siatkową w ramach projektu WF z AWF. Godziny zajęć można znaleźć na Naszej stronie internetowej