Olimpusek
Wyniki konkursu „Świetlik”.
25 maja, 2022

Bezpieczeństwo…

W zeszłym tygodniu młoda reprezentacja naszej szkoły wystartowała w Turnieju Piłkarskim w ramach Krakowskich Igrzysk Dzieci. Niestety nasi reprezentanci zajęli V miejsce w grupie i nie awansowali do kolejnego etapu rozgrywek. Należy jednak podkreślić, że skład naszej szkoły stanowili głównie młodsi uczniowie kl. 2-3. Dzięki czemu młodzi piłkarze mieli okazję zmierzyć się ze starszymi uczniami z innych szkół zdobywając cenne doświadczenie, które z pewnością zaowocuje w przyszłości.

W czwartek rano odwiedzili nas pracownicy Straży Miejskiej. W kl.1-3 przeprowadzili prelekcję oraz grę klasową o tematyce bezpieczeństwa.Nasi uczniowie z zaangażowaniem uczestniczyli w zajęciach, a kl.1b w podziękowaniu wręczyła prowadzącym własnoręcznie wykonaną laurkę.

Na zakończenie tygodnia Kl. 6a udała się do Centrum Symbioza, gdzie brała udział w warsztatach pt.,,Szlakiem leśnych zwierząt”. 🐻W trakcie warsztatów mogliśmy dowiedzieć się jak korzystając z naturalnych materiałów odwzorować ślady leśnych zwierząt.🐾 Punktem końcowym był spacer po lasku Wolskim. Na spacerze uczestnicy dowiedzieli się jaki ekwipunek zabrać na wycieczkę po lesie🌲, górach 🏞️, jak odnajdować się w terenie względem stron świata oraz jak używać podstawowego narzędzia nawigacyjnego, jakim jest kompas 🧭 Zajęcia zaliczamy do udanych☺️

Ciekawe co spotka nas w tym tygodniu 🙂