Rugby TAG
22 lutego, 2020
ZAPRASZAMY DO PODJĘCIA NAUKI W NASZEJ SZKOLE 2020/21
6 marca, 2020

Archanioł Michał – uroczysta Msza Św.

Parafia pw. Św. Judy Tadeusza w Czyżynach przeżywa bardzo ważne, historyczne wydarzenie – Nawiedzenie Figury św. Michała Archanioła. Ks. Prałat – dr Czesław Sandecki – Proboszcz parafii zaprosił dzieci na spotkanie ze św. Michałem Archaniołem. 3 marca 2020 r. o godz.10.30 dzieci z klas 2, 4 i 5 przybyły na spotkanie ze św. Michałem Archaniołem. Spotkanie poprowadził ks. Jan Juszko – Michalita, który opowiedział o cudownym objawieniu św. Michała Archanioła w grocie Gargano i przedstawił Figurę św. Michała Archanioła wyjaśniając znaczenie poszczególnych atrybutów Wielkiego Księcia Wojsk Niebieskich. Na zakończenie spotkania dzieci podeszły do cudownej Figury św. Michała Archanioła prosząc o wszelką pomoc w walce ze złem.