Złoty Lider Samorządności i Brązowe Berło Kraka dla SP103!

Dzień Mamy i Taty
11 czerwca, 2019
Hokeiści i hokej w SP103
15 czerwca, 2019
Pokaż wszystko

Złoty Lider Samorządności i Brązowe Berło Kraka dla SP103!

Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej nr 103 po całorocznych zmaganiach w Samorządowej Lidze Mistrzów został zaproszony na uroczystą Galę Młodych Liderów organizowaną przez Urząd Miasta Krakowa. Z tej okazji delegacja Samorządu Uczniowskiego udała się dn. 12 czerwca do Sali Miedzianej Muzeum Krakowa w Pałacu Krzysztofory. Tam czekały na naszych uczniów radosne wieści związane z docenieniem ich całorocznej pracy.

Tegoroczne laury

Samorząd Uczniowski został uhonorowany w dwóch kategoriach, za które otrzymaliśmy dwie nagrody:

Brązowe Berło Kraka – za zajęcie 3. miejsca spośród wszystkich zgłoszonych szkół podstawowych. Samorządy były oceniane punktami przez Jury m. in. za organizację akcji promujących wolontariat, kulturę, sport, patriotyzm, prawa ucznia oraz integrację, a także udział w zawodach sportowych i biegu na orientację,

Dyplom Złotego Lidera Samorządności – dodatkowe wyróżnienia za przekroczenie pułapu 75% możliwych do zdobycia w rywalizacji punktów (tylko 3 szkoły podstawowe w Krakowie przekroczyło ten pułap).

Serdecznie dziękujemy i gratulujemy osobom, które w tym roku szkolnym aktywnie włączyły się w działania Samorządu Uczniowskiego. Bardzo cieszymy się, że nowa tradycja naszej szkoły została podtrzymana i już trzeci rok szkolny z rzędu kończymy rywalizację na podium z nowym berłem do kolekcji. 🙂