2 kwietnia – Dzień Świadomości Autyzmu
1 kwietnia, 2022
Kiermasz Wielkanocny
5 kwietnia, 2022
Pokaż wszystko

Zabawy, wiosna i poznawanie zawodów.

Miniony tydzień w dużej mierze minął nam na przygotowaniach do Dnia Świadomości Autyzmu. Były rozmowy, warsztaty dla naszych uczniów, czytanie literatury, a także wspólne zdjęcie szkolnej społeczności w geście solidarności z osobami mającymi autyzm. Prócz tego w szkole działo się kilka ciekawych rzeczy!

Klasa 3a wykonała motyle na nietypowym tle – w końcu wiosna już nami 🙂 W ramach poznawania nowych zawodów klasy 4b i 6a uczestniczyły w zajęciach z DJ. Było bardzo wesoło!

W Dniu Muffinki klasy 1b i 2b przygotowały własne, kolorowe babeczki. Panią ze świetlicy aż ślinka ciekła 😉 Klasa 4b podjęła próbę wbicia w ziarnko maku trzech gwoździ jako jedno z zadań Mefistofelesa. Klasa 2b podczas pobytu w świetlicy wybrała się na salę gimnastyczną, by aktywnie spędzić czas. Nie zabrakło oczywiście grania w piłkę nożną.