VII Memoriał Szachowy im. Andrzeja Janika – mamy mistrza szachowego

Pachnące szaleństwo
8 grudnia, 2020
Nie nadepnij na renifera : )
9 grudnia, 2020
Pokaż wszystko

VII Memoriał Szachowy im. Andrzeja Janika – mamy mistrza szachowego

W dniach 20 – 26.11.2020 r. został rozegrany VII Memoriał Szachowy im. Andrzeja Janika, wieloletniego dyrektora Szkoły Podstawowej nr 37. Uczniowie rywalizowali na platformie ZOOM rozgrywając spotkania w dwóch kategoriach: klasy starsze (V-VIII) i klasy młodsze (I-IV).

Naszą szkołę na Turnieju organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 37 w Krakowie reprezentowali następujący uczniowie:
– Tomasz Biernat kl. VI
– Maja Jakubek kl. VB
– Katarzyna Kozioł kl. IIIB
– Dominik Lumer kl. VI
– Aleksander Pulchny kl. IIIB

W piątek 04.12.2020 r. Pani dyrektor Szkoły Podstawowej nr 37 Barbara Wikiera ogłosiła na ZOOMie wyniki i przedstawiła mistrzów szachowych. W kategorii klas młodszych – Mistrzem Szachowym VII Memoriału im. A. Janika został Nasz uczeń – Aleksander Pulchny. Natomiast Katarzyna Kozioł w tej samej kategorii uplasowała się na III miejscu. Ze względu na obecność Pani dyrektor na Mikołajkowym Turnieju Rugby TAG uczniowie 05.12.2020 r. mieli okazję osobiście odebrać nagrody.

W kategorii klas starszych Nasi uczniowie zajęli: IV miejsce (Dominik Lumer), VI miejsce (Tomasz Biernat) i VII miejsce (Maja Jakubek). Nagrody są do odebrania u Naszego Pana dyrektora.

Gratulujemy raz jeszcze wszystkim szachistom z Naszej szkoły udanych występów, a także opiekunowi szkolnego koła szachowego Panu Tadeuszowi Urynowiczowi tak zdolnych zawodników.