Witaj maj, 3 maj!
1 maja, 2020
KLASA V podczas pracy zdalnej, jak zawsze w formie!
13 maja, 2020
Pokaż wszystko

Ulubiona gra i zabawa na lekcji wychowania fizycznego

Uczniowie klas 1-2 w ramach zdalnych zajęć z wychowania fizycznego otrzymali od swoich nauczycieli – Pana dyrektora Jacka Sendry i Pana Wojciecha Urynowicze zadanie plastyczne. Tematem było namalowanie lub narysowanie swojej ulubionej aktywności sportowej na lekcjach wychowania fizycznego. Chętni uczniowie mogli również narysować aktywności pozalekcyjne. Różnorodność aktywności sportowych: piłka nożna, rugby, zbijak, murarz, berek etc. pokazują, jak wiele gier i zabaw znają Nasi uczniowie. Wysoki poziom prac pokazał, że mają również nie tylko zdolności sportowe, ale również plastyczne. Gratulujemy i już nie możemy się doczekać na zajęcia sportowe w szkole.