Dyrekcja i nauczyciele

mgr Jacek Sendra

Dyrektor Szkoły

tel. 509 136 419

Wykaz nauczycieli
mgr Małgorzata Bura nauczyciel współorganizujący kształcenie
mgr Agnieszka Cebula wychowawca świetlicy
mgr Bernadetta Chmiel nauczyciel współorganizujący kształcenie
mgr Wojciech Ciastoń biologia
mgr Renata Ciszkiewicz historia, biblioteka, j. polski jako drugi i obcy
mgr Dorota Garncarska religia
mgr Klaudia Gil kierownik świetlicy
mgr Anna Gołębiowska logopeda
mgr Karolina Grabiec nauczyciel współorganizujący kształcenie
mgr Jolanta Gucwa język polski
mgr Paweł Gwóżdż wychowanie fizyczne, wychowawca świetlicy
mgr Sylwia Hamera wychowawca świetlicy
mgr Elżbieta Haniebnik muzyka
mgr Sylwia Kitlińska język polski
mgr Agnieszka Kochan j. polski jako obcy
mgr Joanna Konrad edukacja wczesnoszkolna 2a, wychowanie fizyczne
mgr Edyta Korzeniowska surdopedagog
mgr Monika Kwiecińska nauczyciel współorganizujący kształcenie
mgr Kinga Latała nauczyciel współorganizujący kształcenie
mgr Karolina Listwan język angielski
mgr Aneta Machajda geografia
mgr Anita Marzec nauczyciel współorganizujący kształcenie
mgr Anna Mila edukacja wczesnoszkolna 1a, wychowawca świetlicy
mgr Anna Nosek przyroda
mgr Teresa Orczyk matematyka
mgr Aneta Ordon - Szczepka edukacja wczesnoszkolna 2b, wychowawca świetlicy
mgr Katarzyna Pawlik psycholog
mgr Agnieszka Roch wicedyrektor, plastyka, wychowawca świetlicy
mgr Katarzyna Rosiek - Ziółkowska język angielski
mgr Beata Safian religia
mgr Jacek Sendra dyrektor, wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
mgr Beata Skrzydło edukacja wczesnoszkolna kl.3b, informatyka kl.1-3
mgr Angelika Szablińska fizyka, informatyka kl.4-8
mgr Monika Talik język niemiecki
mgr Tadeusz Urynowicz matematyka, technika
mgr Wojciech Urynowicz wychowanie fizyczne
mgr Alicja Wal wychowawca świetlicy
mgr Mariola Walkosz edukacja wczesnoszkolna 1b, wychowawca świetlicy
mgr Monika Warszawska pedagog
mgr Magdalena Zasadni - Tataruch edukacja wczesnoszkolna 3a, wychowawca świetlicy
mgr Kinga Zielińska nauczyciel współorganizujący kształcenie
Wykaz wychowawców
klasa wychowawca zastępca
1a mgr Anna Mila mgr Małgorzata Bura
1b mgr Mariola Walkosz mgr Paweł Gwóźdź
2a mgr Joanna Konrad mgr Karolina Listwan
2b mgr Aneta Ordon - Szczepka mgr Beata Safian
3a mgr Magdalena Zasadni - Tataruch mgr Dorota Garncarska
3b mgr Beata Skrzydło mgr Kinga Latała
4a mgr Jolanta Gucwa mgr Bernadeta Chmiel
4b mgr Teresa Orczyk mgr Monika Warszawska
5a mgr Sylwia Kitlińska mgr Karolina Grabiec
5b mgr Agnieszka Roch mgr Kinga Zielińska
7a mgr Anita Marzec mgr Renata Ciszkiewicz
7b mgr Tadeusz Urynowicz mgr Wojciech Ciastoń, mgr Ludmiła Yaremak
8a mgr Wojciech Urynowicz mgr Monika Kwiecińska