Ślubujemy być dobrymi uczniami!
16 października, 2018
Warsztaty z Polską Akcją Humanitarną
19 października, 2018
Pokaż wszystko

Samorząd sam w lesie, czyli bieg na orientację

Samorządowa Liga Mistrzów ruszyła na dobre. Zainaugurował ją bieg na orientację, w którym wzięli udział reprezentacji samorządów uczniowskich z całego Krakowa. Swoją drużynę wystawiła również Szkoła Podstawowa nr 103, dzięki czemu nasz samorząd miał dziś wyjątkową okazję sprawdzić się w tej wyjątkowej rywalizacji łączącej w sposób praktyczny zagadnienia z geografii i wychowania fizycznego. Na poszczególnych punktach kontrolnych rozstawionych w Lasku Wolskim na uczniów czekały dodatkowe zadanie. Choć drużyna miała apetyt na najwyższe lokaty, ostatecznie zakończyła rywalizację na 8. miejscu, boleśnie przekonując się na szlaku, że droga z punktu A do punktu B wcale nie musi być tak prosta, jak to pokazuje mapa. Po wspólnej integracji przy ognisku reprezentacja samorządu szkolnego wróciła do szkoły bogatsza o nowe doświadczenia.