Krokodyle do boju, zimowe inspiracje i Dzień Patrona!
31 stycznia, 2024
Dzień Kubusia Puchatka, Dzień Popcornu i Dzień Lego w świetlicy!
31 stycznia, 2024
Pokaż wszystko

Rozgrzewająca herbata, quiz wiedzy i weneckie maski…

Międzynarodowy Projekt Edukacyjny „Z kulturą mi do twarzy” 2023/2024 (edycja IV)
„Czy znam swoją okolicę?”
W ramach projektu zorganizowano konkurs dotyczący wiedzy na temat naszej okolicy. Uczniowie musieli przypomnieć sobie na jakim osiedlu znajduje się nasza szkoła, numer dzielnicy czy legendy krakowskie. Gratulujemy wygranym: Kubie z 4b oraz Bartkowi z 3b!

Ogólnopolski Projekt Edukacyjny ” Gramy zmysłami” 2023/2024 (edycja III)
Podczas zajęć w świetlicy pani Klaudia z kl.1a wykonała kolejne zadanie w ramach projektu edukacyjnego. Wspólnie przygotowaliśmy pyszną, zimową herbatkę. Przepis jest bardzo prosty: pomarańcza, jabłko, cytryna, goździki, imbir, cynamon, sok malinowy i miód. Wszystko wrzucamy do gorącej herbaty, mieszamy i gotowe. Było pysznie!

Międzynarodowy Projekt Edukacyjny „Z kulturą mi do twarzy” 2023/2024 (edycja IV)
„Weneckie maski”
W ramach projektu poznajemy różne kultury oraz zwyczaje. Uczniowie kl.1a stworzyli maski, w których wyglądali zjawiskowo. 🎭