Uwaga, uwaga!
4 kwietnia, 2023
Krótki tydzień za nami… Zaczynamy święta!
5 kwietnia, 2023
Pokaż wszystko

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży w Rugby w Krakowie

Złoto 🥇w Mikrusie U9 i brąz 🥉w Mini Żaku U11 na Regionalnym Turnieju Dzieci i Młodzieży w Rugby w Krakowie.
Dnia 01.04 reprezentacja Naszej Szkoły wystartowała w RTDiM – „I Turniej Krakowskiego Smoka”. Nasi młodzi rugbiści trenujacy w szkole w ramach Szkolnego Klubu Sportowego grali w dwóch kategoriach: U9 i U11. Podopieczni trenera Wojciecha Urynowicza w kategorii mikrusa U9 byli nie do zatrzymania pokonując wszystkich rywali 🏆🥇. Niewątpliwie cieszy fakt, że w drużynie aż połowa składu byli to debiutujący uczniowie kl. 1. Natomiast starsi zawodnicy U11 zagrali bardzo dobrze. Widać było duży progres od ostatniego Turnieju co świadczy o ciężkiej pracy na zajęciach i wyciągniętych wnioskach po ostatnich zmaganiach. Drużyna U11 nie przegrało żadnego spotkania. W fazie grupowej wygraliśmy 6:1 z Rudą Śląską, następnie zremisowaliśmy 3:3 z Juvenią i 2:2 z Częstochową. W walce o 🥉🏆 wygraliśmy 5:0 z ekipą z Lubnia. Niebawem kolejne zmagania rugbowe, ale również piłkarskie.