Chillout …
8 maja, 2024
„JESTEŚ JAKI JESTEM czyli rodzinne kopiuj – wklej”
20 maja, 2024
Pokaż wszystko

Puchar Tymbarku II Miejsce !

W piątek 17 maja reprezentanci naszej szkoły po wygraniu etapu powiatowego wzięli udział w 24 edycji turnieju o Puchar Tymbarku etap Wojewódzki chłopców U8. Fazę grupową przeszliśmy błyskawicznie wygrywając 4-2 i 5-1. Dzięki zwycięstwu w ćwierćfinale 1:0 równie szybko awansowaliśmy do półfinału, gdzie udało się osiągnąć wynik 4:2. W finale zmierzyliśmy się z drużyną z Niepołomic. Jednak tutaj musieliśmy uznać wyższość rywala. Finalnie nasza szkoła wywalczyła II miejsce w województwie małopolskim. Dodatkowo reprezentant naszej szkoły, Jerzy F. z kl.1c, zajął pierwsze miejsce w konkursie najlepszego bramkarza turnieju. Naszym reprezentantom należą się ogromne brawa za tak wytrwałą walkę. Kibicujemy i życzymy dalszych sukcesów !