Nadchodzą wybory…
20 września, 2018
Profilaktyka uzależnień – konferencja szkoleniowa
27 września, 2018
Pokaż wszystko

Pierwsze zawody Rugby TAG zakończone III miejscem

22 września 2018 roku (w sobotę) siódemka uczniów klasy 4a o profilu sportowym wystartowała w swoich pierwszych zawodach Rugby TAG. Międzyszkolny Turniej „Zajrzyj do Huty” odbywał się w ramach 10 edycji imprezy organizowanej przez Muzeum Historyczne Miasta Krakowa, Oddział Dzieje Nowej Huty. Na Placu Centralnym zmierzyły się 4 drużyny w kategorii klas III-IV. Nasi debiutujący uczniowie zajęli III miejsce grając bardzo ładne spotkania. Świadczyć może o tym fakt, że oba przegrane mecze zakończyły się wynikiem 3:2, a swój pierwszy mecz reprezentacja szkoły zwyciężyła 1:0.
Skład brązowych medalistów: 
Weranika, Natalia, Emilia, Julia, Bartosz, Jakub