Wakacje tuż, tuż…
15 czerwca, 2022
W cudownym świecie z Wami – niebieskimi motylami
24 czerwca, 2022
Pokaż wszystko

Ostatni dzwonek…

Ostatnie 4 dni roku szkolnego minęły nam bardzo szybko, ale intensywnie.
W poniedziałkowy, upalny dzień kl. 3a i kl.3b udała się na wycieczkę do „Magicznego Domku”. Nasi uczniowie korzystając z pięknej pogody spędzili czas w ogrodzie ucząc się poprzez zabawę, a w domku spotkały ich cuda i dziwy! Było super!

Kl. 6a przed zakończeniem roku szkolnego korzysta z ostatnich chwil na wspólnej integracji poprzez gry planszowe, siłownię oraz odpoczynek.

W środę na placu przed naszą szkołą odbył się egzamin praktyczny na kartę rowerową. W skład komisji egzaminacyjnej wchodził Pan Tadeusz Urynowicz nauczyciel techniki i Pan Wojciech Urynowicz nauczyciel wychowania fizycznego. Uczniowie nie tylko musieli wykazać się wiedzą dotyczącą znajomości przepisów drogowych, ale niezawodną techniką jazdy.
Gratulujemy wszystkim, którzy zdali!

Rok szkolny dobiega końca, a świetlica przychodzi z rozstrzygnięciem dwóch ostatnich konkursów plastycznych nt. zdrowego odżywania i Kapelusz Pełen Lata. Zwycięzcom gratulujemy!

Nasi uczniowie wraz z wychowawcami uczcili koniec roku szkolnego w następujący sposób: kl.1b wybrała się na zimne lody dla ochłody, a kl. 4b i 6a wybrała się na pizzę.

W piątek wielki dzień, zakończenie roku szkolnego, a potem zasłużony odpoczynek!