Ogólnopolski Projekt Edukacyjno – Społeczny ” Każdy inny – wszyscy równi ” – „Z niepełnosprawnym na co dzień – jak pomóc, a nie zaszkodzić.”

Co w świetlicy piszczy?
25 września, 2023
Kolejny tydzień nauki za nami !
6 października, 2023
Pokaż wszystko

Ogólnopolski Projekt Edukacyjno – Społeczny ” Każdy inny – wszyscy równi ” – „Z niepełnosprawnym na co dzień – jak pomóc, a nie zaszkodzić.”

Ogólnopolski Projekt Edukacyjno – Społeczny ” Każdy inny – wszyscy równi „

„Z niepełnosprawnym na co dzień – jak pomóc, a nie zaszkodzić.”

W ramach projektu pani Sylwia przygotowała dla rodziców oraz uczniów specjalne broszury o temacie „ Z niepełnosprawnym na co dzień – jak pomóc, a nie zaszkodzić.” Znajdują się w nich wskazówki jak zachowywać się w stosunku do osób z niepełnosprawnością. Broszurki zostały powieszone w świetlicy, tak by każdy mógł podejść i zapoznać się z tekstem, a reszta znajduje się przy sekretariacie.