Światowy Dzień Świadomości Autyzmu
31 marca, 2023
Kolejny tydzień za nami!
31 marca, 2023
Pokaż wszystko

Nowohucki Przejazd Rowerowy

Dnia 05.04 (środa) odbywa się Nowohucki Przejazd Rowerowy z jajem organizowany przez SP105. Przejedziemy ok 11 km trasą poznając przy okazji Nową Hutę. Nad zabezpieczaniem trasy nowohuckiego przejazdu rowerowego będą czuwać policjanci z komendy policji w Nowej Hucie. Rajd rozpoczyna się o godz. 9:30 na boisku sportowym przy Szkole Podstawowej nr 105 w Krakowie Os. Słoneczne 12. Wyjazd z naszej szkoły o godz. 9:00. Planowane zakończenie przejazdu o godz. 12:00. Na trasie przejazdu obowiązują przepisy ruchu drogowego oraz kask ochronny na głowie.🚴‍♀️

Przypominam, że po przejeździe będzie miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu na najlepiej ozdobiony rower akcentem wiosenno-świątecznym.

Zapisy u szkolnego opiekuna STARS – Pana Wojciecha Urynowicza do dn. 03.04 przez librusa (wiadomość rodzica). Wyjazd szkolny adresowany do uczniów kl. 3-8. Uczniowie klas młodszych mogą wziąć udział jedynie pod opieką rodziców lub opiekunów. Zachęcamy do aktywności całą społeczność szkolną.🚴‍♂️