Mikołajki na sportowo
7 grudnia, 2019
III miejsce w konkursie fotograficznym
9 grudnia, 2019
Pokaż wszystko

Mikołajki NHRK Kraków

Dnia 07.12.2019 r. na hali pneumatycznej Szkoły Podstawowej nr 37 w Krakowie zostały zorganizowane Klubowe Mikołajki  NHRK KRAKÓW. Było to podsumowanie całego roku ciężkiej pracy na treningach, zgrupowaniach i obozach. Uczniowie Naszej szkoły trenujący w klubie w poniedziałki o 15:30 na Naszej sali gimnastycznej także byli obecni. Bartek, Adrian, Hubert, Tomek, Dominik i Dominik mieli okazję przetestować swoje umiejętności w grze w kontakcie podczas towarzyskich meczy. Była to także okazja do zobaczenia się z koleżankami  i kolegami trenującymi w innych lokalizacjach. Ponieważ młodzież w klubie NHRK KRAKÓW grzecznie trenuje, tak więc nie zbrakło prezentów od Świętego Mikołaja. Na zakończenie prezes Marian Paciorek podziękował wszystkim trenerom, rodzicom oraz działaczom za zaangażowanie w krzewienie aktywności sportowej wśród dzieci poprzez rugby.

Galeria zdjęć T. Frań: TUTAJ