Tajemniczy Gość
6 grudnia, 2022
Wizyta św.Mikołaja
8 grudnia, 2022
Pokaż wszystko

Międzyszkolny Turniej Mikołajkowy Rugby Tag

W sobotę 3.12 uczniowie naszej szkoły rywalizowali w Międzyszkolnym Mikołajkowym Turnieju Rugby Tag zorganizowanym przez klub NHRK Kraków. Zawody odbywały się na orliku klub na ul. Darwina 49a. Podopieczni trenera Wojciecha Urynowicza wysoko wygrali wszystkie spotkania zdobywając 🥇🏆. Każdy z uczestników wydarzenia otrzymał prezent od Mikołaja.

Po rozegranym Międzyszkolnym Turnieju Mikołajkowym Rugby TAG odbył się również towarzyski mecz w Rugby Touch. Spotkanie w uproszczonym kontakcie rozegrali Nasi uczniowie przeciwko rodzicom z Naszej Szkoły. Tym razem zwyciężyli rodzice 5:0, ale rewanż czeka oba zespoły już na wiosennym Festynie Szkolnym. Oczywiście rywalizacja miała charakter integracyjny. Była to okazja do świetnej zabawy podczas wspólnej aktywności sportowej.