Wymiana Pocztówek
4 listopada, 2021
Dzień Dobry to nic strasznego!
18 listopada, 2021
Pokaż wszystko

Koncert Pieśni Patriotycznych

W dniu 10.11.2021r. dyrekcja, nauczyciele oraz cała uczniowska społeczność uczciła pamięć o naszych rodakach walczących o wolność i niepodległość Polski. W szkole odbył się piękny koncert 🎤pieśni patriotycznych 🇵🇱. Jesteśmy bardzo dumni z naszych uczniów, którzy włączali się w śpiewy i konkursy zorganizowane specjalnie na te okazję. Po koncercie Pani Monika Warszawska ogłosiła zwycięzców w wyborach do Szkolnej Rady Uczniowskiej. Gratulujemy wygranej i życzymy wielu sukcesów w szkolnej działalności. Pod koniec nastąpiło ogłoszenie wyników wewnątrzszkolnego plastycznego konkursu patriotycznego. Gratulujemy zwycięzcom! – Łukaszowi z klasy 1a, Lenie z klasy 3b, Mateuszowi z klasy 2b oraz osobom, których prace zostały wyróżnione – Nadii z klasy 1a i Lenie z klasy 2a.

https://drive.google.com/drive/folders/1zfpPddF9YCLYSceiaOf89UGRkXjeedlu?fbclid=IwAR0p9nOFZQg4GGIrhZWLhejg3UR3vjceCj_G3VUmxYCuHvyoP4yktYAfjOQ