IV miejsce w Małopolsce na Półfinałowym Turnieju Szkolnej Ligi Rugby Tag

Wycieczka na Wawel klasy V
21 listopada, 2019
Tydzień szachowy w szkole
24 listopada, 2019
Pokaż wszystko

IV miejsce w Małopolsce na Półfinałowym Turnieju Szkolnej Ligi Rugby Tag

Dnia 21.11.2019 r. reprezentacja Naszej Szkoły wystartowała w Wojewódzkim Turnieju SLRT. Zawody odbywały się na hali pneumatycznej Szkoły Podstawowej nr 37 i były współorganizowane przez klub NHRK Kraków. Podczas rozgrywek zmierzyło się 15 drużyn z Małopolskich Szkół Podstawowych. W sportowej rywalizacji łącznie wzięło udział 118 dzieci w tym (82 chłopców i 36 dziewczynek) reprezentujące Szkoły Podstawowe z Krakowa, Niedźwiedzia, Konina, Lubomierza, Lubnia, Nowego Sącza, Kasinki Małej i Prus. Niestety tym razem Naszej szkole nie udało się wskoczyć do strefy medalowej, ani tym bardziej awansować do Finałowego Turnieju Ogólnopolskiego. Uczniowie, jak i nauczyciel trener Wojciech Urynowicz zapowiedzieli, że na wiosnę spróbują powalczyć ponownie w Wojewódzkim Etapie. Życzymy powodzenia w dalszych treningach i przygotowaniach!