Dzień Ziemi, wycieczka po Krakowie i zwiedzanie Muzeum Nowej Huty. Czekamy na kolejny tydzień przygód!
8 maja, 2023
Rowerowy Maj
8 maja, 2023
Pokaż wszystko

II NOWOHUCKI ROWEROWY PRZEJAZD Z JAJEM

We wtorek 18.04 reprezentacja naszej szkoły pod opieką Pana Wojciecha Urynowicza i grupy rodziców wzięła udział w Kolejnym Przejeździe Rowerowym zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 105. Nasi uczniowie wraz z pozostałymi uczestnikami pokonali ok 15km ulicami Nowej Huty. W wydarzeniu wzięło udział ok 300 rowerzystów z różnych krakowskich szkół będących w projekcie STARS. Na zakończenie wydarzenia został rozstrzygnięty konkurs na najciekawszy strój i przyozdobiony rower. Wśród nagrodzonych uczniowie z Naszej Szkoły: Nikola, Zbigniew i Kacper z kl. 3A. Pamiętajmy, że już w przyszłym miesiącu rusza akcja Rowerowy Maj!