Świat Iluzji
16 maja, 2022
Warsztaty Rowerowe
18 maja, 2022
Pokaż wszystko

I Nowohucki Wiosenny Rajd Rowerowy

Dnia 12.04.22 Nasza szkoła brała udział w I Nowohuckim  Wiosennym Rajdzie Rowerowym. Impreza zorganizowana przez szkołę podstawową nr 105 z os. Słonecznego zgromadziła na starcie 150 młodych rowerzystów. Swoje reprezentacje wystawiły szkoły podstawowe nr 3, 80, 91, 101 oraz 103. Nasza reprezentacja pod opieką Pana mgr Wojciecha Urynowicza – szkolnego opiekuna projektu STARS rowerem do szkoły była najliczniejsza – 30 uczniów  (2 – 7 klasy). Dzięki pomocy i zaangażowaniu rodziców Nasi uczniowie mogli tak licznie wystartować w tym wydarzeniu. Uczestników, jak przystało na przejazd z jajem, przywitał wielkanocny kurczaczek (Dyrektor szkoły podstawowej nr 105 Pan  mgr Tomasz Król) za którym wystartowaliśmy w rajdzie. Cykliści pokonali trasę ok 10 km ulicami Nowej Huty pod eskortą policji. 

Na zakończenie przejazdu nagrodzone zostały najbardziej przyozdobione rowery, gdzie wyróżnienie otrzymał uczeń kl. 2A Wojciech W.

Już nie możemy się doczekać kolejnej edycji Rajdu!”