I i III miejsce w Eliminacyjnym Turnieju Szkolnej Ligi Rugby Tag w Nowej Hucie
6 listopada, 2019
Szkoła do Hymnu!
11 listopada, 2019
Pokaż wszystko

I miejsce w Eliminacyjnym Turnieju Szkolnej Ligi Rugby Tag w Zarzeczu

Dnia 10.10.2019 r. w Zarzeczu (gmina Łącko) w sportowej rywalizacji wzięło udział 110 młodych adeptów rugby, gdzie trenerem łączącym jest Tomasz Frań – trener NHRK Kraków. Sędzią głównym Turnieju, był trener klubowy NHRK Kraków Wojciech Urynowicz, a zawody na trzech boiskach sędziowali młodzicy i kadeci nowohuckiego klubu. 

Turniej został zorganizowany przez Szkołę Podstawową w Zarzeczu przy współpracy NHRK Kraków. Na zawodach obecna była również oficer subregionu Stella Klinner-Hadelka, która od samego początku obserwowała zmagania młodych małopolskich rugbistów.

Sportowe zmagania odbywały się w trzech kategoriach:

Klasy IV, Klasy V i Klasy VI, zwyciężyły następujące szkoły:

Klasy IV: Szkoła Podstawowa nr 37 w Krakowie  (trener – Wojciech Urynowicz)

Klasy V: Szkoła Podstawowa nr 103 w Krakowie (trener – Wojciech Urynowicz)

Klasy VI: Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu (trener – Janusz Pawlik)

Galeria zdjęciowa autorstwa T. Frań: TUTAJ 

Wyniki  z Turnieju: TUTAJ