I i III miejsce w Eliminacyjnym Turnieju Szkolnej Ligi Rugby Tag w Nowej Hucie

Warsztaty z filatelistyki
28 września, 2019
I miejsce w Eliminacyjnym Turnieju Szkolnej Ligi Rugby Tag w Zarzeczu
11 listopada, 2019
Pokaż wszystko

I i III miejsce w Eliminacyjnym Turnieju Szkolnej Ligi Rugby Tag w Nowej Hucie

Dnia 06.11.2019 r. w Szkole Podstawowej nr 37 w Krakowie został zorganizowany kolejny Turniej Eliminacyjny NHRK Kraków. Tym razem w sportowej rywalizacji wzięło udział 96 młodych adeptów rugby z czterech szkół podstawowych. Sędzią głównym Turnieju, był trener klubowy NHRK Kraków Wojciech Urynowicz, a zawody na trzech boiskach sędziowali młodzicy i kadeci nowohuckiego klubu. Turniej został zorganizowany przez Nowa Huta Rugby Klub Kraków przy współpracy Szkoły Podstawowej nr 37 w Krakowie. 

Sportowe zmagania odbywały się w trzech kategoriach:
Klasy IV, Klasy V i Klasy VI, zwyciężyły następujące szkoły:
Klasy IV: Szkoła Podstawowa nr 37 w Krakowie (trener – Barbara Wikiera)
Klasy V: Szkoła Podstawowa nr 103 w Krakowie (trener – Wojciech Urynowicz)
Klasy VI: Szkoła Podstawowa w Prusach (trener – Tomasz Frań)

W kategorii klas V oprócz zwycięskiej drużyny na podium znalazł się również drugi skład z Naszej Szkoły zdobywając brązowy medal. Tym sposobem trener Wojciech Urynowicz dysponuje naprawdę szeroką ławką zdolnych zawodników przed Wojewódzkim Półfinałem Szkolnej Ligi Rugby Tag. 


Galeria zdjęciowa autorstwa T. Frań: TUTAJ

Wyniki z Turnieju: TUTAJ