WOŚPowcy w terenie!
14 stycznia, 2019
Spotkanie noworoczne połączone z dniem babci i dziadka
4 lutego, 2019
Pokaż wszystko

Akademia przedszkolaka i spotkanie noworoczne

W najbliższy czwartek (31 stycznia) w naszej szkole multum atrakcji.

👵 👴
Zaczynamy od godz. 16:00 od imprezy z okazji Dni Babci i Dziadka przygotowanej przez uczniów klas pierwszych SP.

🎊 🎆
Następnie o 17:00 w małej sali gimnastycznej rozpocznie się spotkanie noworoczne dla mieszkańców osiedla i zaproszonych gości, podczas którego zaprezentowane zostaną jasełka przygotowane przez naszych uczniów wraz z dziećmi z Przedszkoli Samorządowych nr 105 i 110. 

🎉🎈
Równolegle o godz. 17:00 rozpocznie się w dużej sali gimnastycznej wielka zabawa karnawałowa organizowana w ramach akademii przedszkolaka. Impreza zostanie poprowadzona przez p. Radosława Omiecińskiego.

Serdecznie zapraszamy!