Konkurs wokalny pt.Polskie drogi ku wolności
18 listopada, 2022
Ubierz się w obraz
18 listopada, 2022
Pokaż wszystko

Dzień Osób Niewidomych

Ogólnopolski Projekt Edukacyjno – Społeczny
“Każdy inny – wszyscy równi”

13 listopada obchodziliśmy ,,Dzień Osób Niewidomych”, który został zorganizowany przez p.Anitę. Dzięki zaangażowaniu taty jednego z uczniów, kl. 7a mogła skorzystać z warsztatów przeprowadzonych przez Pana Bartłomieja Bierowca, który opowiedział m.in. jak rozpoznać osobę niewidomą na ulicy, jak widzą osoby słabowidzące, po co jest biała laska oraz jak czytają i piszą osoby niewidome. Również na godzinie wychowawczej klasa poznawała zapachy oraz ćwiczyła w jaki sposób prowadzić osobę niewidomą. Natomiast p.Sylwia wykonała gazetkę szkolną, która znajduje się na parterze. Zachęcamy do zapoznania się z nią!