Zaczytani Jesienią!
25 września, 2023
Ogólnopolski Projekt Edukacyjno – Społeczny ” Każdy inny – wszyscy równi ” – „Z niepełnosprawnym na co dzień – jak pomóc, a nie zaszkodzić.”
6 października, 2023
Pokaż wszystko

Co w świetlicy piszczy?

Zawody hula hop okazały się strzałem w dziesiątkę! Dziękujemy za liczny udział w zawodach. Po męczącej rywalizacji pomiędzy Leną, a Wiktorią – mamy werdykt. Z czasem 11,7min wygrywa Wiktoria S. z kl.3a! Gratulujemy gibkich biodeeer! 🥇

W zeszłym tygodniu pani Klaudia zorganizowała konkurs plastyczny „Stwory potwory”. Dzieci miały za zadanie wykonać swojego potworka! 👾 Wszystkie prace były świetne, ale zwycięzca jest tylko jeden. Wygrał Przemysław B. z 3b! 🥇Gratulujemy!

W naszej świetlicy dzięki pani Sylwii i pani Klaudii ciągle panuje jesienny klimat. W tym tygodniu dla odmiany zapełnialiśmy czarne kartki i stworzyliśmy piękne kolorowe jeże. A wszystko za pomocą pasteli. Efekt jest niesamowity 🦔

Za nami konkurs „Pamiętniki z wakacji”. Dziękujemy wszystkim, którzy mieli ochotę podzielić się z nami swoimi przygodami. Po obradach jury ogłaszamy, że zwycięzcą konkursy zostaje Adam z klasy 3a. Gratulujemy wszystkim ciężkiej pracy❕