Kiermasz Wielkanocny
5 kwietnia, 2022
Wielkanoc
12 kwietnia, 2022
Pokaż wszystko

Ciut wspomnień, ciut aktualności.

Wracamy pamięcią do pierwszego tygodnia kwietnia, bo właśnie wtedy z okazji Prima Aprilis kl.3a i kl.1b świętowały „ Dzień bez plecaka”. Zadaniem uczniów, było przyniesienie tego dnia rzeczy we wszystkim, ale nie w plecaku. Według nas pomysłów były świetne! Wspomnieniem jest także zgrupowanie rugby w Białce Tatrzańskiej. Zapraszamy do oglądnięcia zdjęć z tych dwóch wydarzeń.

W tygodniu, który właśnie dobiega końca uczniów klas trzecich i czwartych ogarnęło sadzonkowe szaleństwo! 🙂 Sadzili zioła i kwiaty, na parapet i w kwietnikach przed szkołą. Wyobrażamy sobie, jak to wszystko zacznie kwitnąc i pięknie pachnieć! A póki co zadowalamy się zdjęciami z działalności uczniów.

Panie ze świetlicy rozpoczęły wielkanocny kiermasz, sprzedają tam cudeńka! Ogłosiły także zwycięzców konkursu fotograficznego „Wiosna w obiektywie”. Gratulujemy wygranym! 1 miejsce – Kacper A. kl.2a 2 miejsce – Julia L. kl.3b 3 miejsce – Jakub K. kl.2a i Maciej K. kl.3b. Zwycięskie prace można podziwiać w naszej szkole, na parterze.

Na koniec zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wyjścia klas pierwszych do Teatru Współczesnego.