Sponsorzy szkolnej imprezy WOŚP
14 stycznia, 2019
WOŚP w SP103 – zabawa dla uczniów
14 stycznia, 2019
Pokaż wszystko

WOŚP w SP103 – impreza dla rodziców

Przed zebraniami z rodzicami dn. 10 stycznia w naszej szkole kwestowaliśmy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy po raz pierwszy. Była to pierwsza część misternego planu Samorządu Szkolnego w ramach akcji „Serce na dłoni, czyli akcja, wydarzenie o charakterze charytatywnym” organizowanej w ramach Samorządowej Ligi Mistrzów.
Dla rodziców naszych podopiecznych i emerytów z zaprzyjaźnionego towarzystwa przygotowaliśmy pokaz szkolnych talentów, kiermasz prac plastycznych, loterię fantową oraz licytacje.

Pierwszą częścią imprezy był pokaz szkolnych talentów prowadzony przez opiekuna SU, p. Kamila Gołdowskiego. W czasie pokazu zaprentowali się uczniowie klas pierwszych i czwartych szkoły podstawowej. Rozpoczął go występ szkolnej grupy tanecznej przygotowany przez szkołę tańca Step to dance. Następnie swoje autorskie układy taneczne zaprezentowały uczennice klasy Ib: Kasia Kozioł, Lila Osewska oraz Amelia Kałafut. Z kolei klasa czwarta pod okiem p. Wojciecha Urynowicza przygotowała układ taneczno-ruchowy z piłkami. Dodatkowo, na zakończenie pokazu wspaniałą interpretację recytatorską wierszyka o przeziębieniu przygowała Emilia Dyrdał z 4a.

Kolejną częścią imprezy były licytacje na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zgromadzeni dorośli mieli okazję wziąć udział w licytacjach: obrazów przygotowanych przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci, autografów Michała Pazdana i Kamila Glika, obrazów i grafik p. Krystyny Kasperkiewicz oraz publikacji książkowych p. Wojciecha Urynowicza i p. Kamila Gołdowskiego.

Przez cały czas trwania imprezy i zebrań z rodzicami w holu głównym szkoły był dostępny kiermasz prac plastycznych przygotowanych przez naszych uczniów oraz loteria fantowa stworzona z darów od sponsorów i przedmiotów przyniesionych do szkoły przez naszych uczniów.